Mantelzorgcafés

Tijdens de mantelzorgcafés staat gezelligheid en ontmoeten van mantelzorgers voorop. Er is gelegenheid om samen een kop koffie te drinken. U treft hier andere mantelzorgers, met wie u ervaringen kunt uitwisselen.

In de diverse wijken en dorpen van de gemeente Leeuwarden is er een mantelzorgcafé.

  • Mantelzorgcafé Grou
    1 x in de maand op woensdag van 10 tot 11.30 uur met uitzondering van de maanden juli en augustus.
    Locatie: De Seize 3, Loads Ontmoeten en Meedoen, 9001 XT Grou
    Organisatie Amaryllis
    Contactpersonen: Martine Vonk, m.vonk@amaryllisleeuwarden.nl, 06 10 11 49 08 en Vinneke Vermeulen, v.vermeulen@amaryllisleeuwarden.nl, 06 12 51 01 80 
  • Mantelzorgcafé Mantgum
    Iedere derde vrijdag van de maand van 10 tot 11.30 uur met uitzondering van de maanden juli en augustus.
    Organisatie Amaryllis
    Locatie: MFC de Wjukken, Om e Terp 21, 9022 BD Mantgum
    Contactpersoon: Martine Vonk, m.vonk@amaryllisleeuwarden.nl, 06 10 11 49 08
  • Mantelzorgcafé Bilgaard en West
    Elke derde dinsdag van de maand van 10.00 tot 12.00 uur
    Locatie: “Swettehiem” Pieter Sipmawei 290, 8915 EG Leeuwarden,
    Organisatie Amaryllis
    Contactpersonen: Janneke Visser, j.visser@amaryllisleeuwarden.nl, 06 12 90 08 85 en Karin Poorte k.poorte@amaryllisleeuwarden.nl, 06 82 68 39 63
  • Mantelzorgcafé Oud Oost en Camminghaburen
    Locatie: Odensehuis, Noordvliet 441, 8921 HH Leeuwarden
    Organisatie Amaryllis/Stichting Odensehuis Gerard Smit
    Contactpersoon: Patrick Pronk, p.pronk@amaryllisleeuwarden.nl of mantelzorg@odensehuis058.nl
  • Mantelzorgcafé Stiens
    woensdag 15 juni 10.00-11.30 uur, thema thuiszorg en mantelzorg
    Locatie: De Skalm, Pyter Jurjensstrjitte 17, 9051 BR Stiens
    Organisatie Amaryllis
    Contactpersoon: Elice Knijft, e.knijft@amaryllisleeuwarden.nl
  • Mantelzorgcafé De Remise
    Elke derde donderdag van de maand van 10.00 tot 12.00 uur
    Locatie: Tramkwartier De Remise, Tramstraat 1, 8913 CG Leeuwarden
    Organisatie Amaryllis
    Contactpersonen: Janneke Visser, j.visser@amaryllisleeuwarden.nl, 06 12 90 08 85 en Karin Poorte k.poorte@amaryllisleeuwarden.nl, 06 82 68 39 63

Afbeelding bij tekst

Advies, meer informatie of aanmelden mantelzorger
Voor alle vormen van mantelzorgondersteuning kun je  je rechtstreeks aanmelden bij Mantelzorg Amaryllis. Ook je huisarts, wijkverpleegkundige of sociaal werker kan je aanmelden.

Wij gaan graag met je in gesprek over je situatie en/of je advies te geven op diverse gebieden.  Aan de orde komen vragen zoals: wat kan de zorgvrager zelf doen, wat moet worden overgenomen door de vrijwilliger en wat doet eventueel de thuiszorg. Je kunt ons bellen op het nummer 058 303 0400 of mailen via mantelzorg@amaryllisleeuwarden.nl

Wil je op de hoogte blijven van activiteiten en acties die speciaal voor mantelzorgers wordt georganiseerd, meld je dan hier aan voor onze nieuwsbrief.